Být krásná je vaše VOLBA! Víte, jak na to?

Když se podívám na svůj příběh o kráse před pěti lety a na to, jaký příběh žiju dnes, uvědomuji skutečně velký rozdíl. A když jsem přemýšlela o tom, co je teď s mojí krásou jinak než tehdy, uvědomila jsem si jednu skutečně důležitou změnu.

Naučila jsem se své kráse věřit, žít ji a skutečně se uvnitř i navenek krásná cítit.

A tak mě napadá otázka, jak své kráse věříte vy?

Máte někdy dojem, že okolo vás potkáváte spoustu krásných žen, ale vy jste se zrovna tak nějak nevyvedla?

Pochybujete někdy o sobě, své kráse a vzhledu, ale chcete s tím něco udělat? Máte odvahu vydat se na cestu objevování své vnitřní i vnější krásy a prozkoumat potenciál vlastní ženskosti?

Vědomá ženská krása není pozlátko ani malichernost. Krása k ženě patří odjakživa a ženský život je daleko spokojenější, když jsou krása a ženskost jeho přirozenou a hlubokou součástí.

Krása je zkrátka základní ženská potřeba.

Ale bohužel to v životě mnohých žen takto nevypadá. Ve své praxi jsem se potkala už se stovkami žen a vím, kde nejčastěji o své kráse pochybují.

Spousta žen se každý den kvůli své kráse a vzhledu trápí, nevěří si a jejich pohled na vlastní krásu je jedním z hlavních důvodů, proč se jim nedaří v životě najít spokojenost a štěstí. Jak to máte vy? Říkáte si někdy, že byste to taky chtěla zažít?

  • Dokázat kdykoli během chvilky zkrotit své myšlenky, které při pohledu do zrcadla křičí, co všechno by na vás mělo být jinak?
  • Dovolit si péči o sebe a svoji krásu věnovat čas bez výčitek a pocitu, že jste marnivá a povrchní.
  • Vědět, proč vaši krásu ve svém životě potřebujete a skutečně si dovolit užívat si ji každý den?
  • Umět se hezky, žensky, jemně přesto rychle nalíčit a skutečně si být jistá, že vám to sluší?
  • Podpořit vaši ženskost oblečením i doplňky a cítit se sebevědomě a sebejistě?

A co víc? Umět tohle všechno spojit dohromady?

krasa-je-potreba

Od vydání mé knihy Magicky ženská mi od vás chodí spousta emailů a dotazů a často se v nich objevuje jeden.

Míšo, souhlasím, s tím, že každá žena je tak krásná, jak sama sobě dovolí. Ale jak to mám proboha udělat prakticky? Kde začít, jak si to dovolit, jak to skloubit s běžným životem, když mnohdy nevím, kde mi hlava stojí?

Přemýšlela jsem, jak vám nejlépe ukázat, že i vy můžete svoji krásu každý den žít. Že i vy ji můžete ve vašem životě přivítat. Uvědomit si, že i pro vás je krása základní potřeba a že si rozhodně nezasloužíte se o ni nechat ochudit.

Už při psaní knihy jsem se rozhodla, že přijde čas udělat další obrovský krok z komfortní zóny a postavit se před kameru (pozor, v některých momentech dokonce rovnou před dvě). Proto jsem pro jistotu (že necouvnu) dala v poslední kapitole knihy všem čtenářkám veřejný závazek.

Krok za krokem vám ukážu, jak si v každodenním životě dovolit být skutečně magicky ženská a zářit svoji krásu do světa

A když jsem tolikrát četla vaše emaily, rozhodla jsem se, že vás nenechám čekat.

Rozhodla jsem se, že vytvořím takové prostředí, ve kterém se budete cítit bezpečně, ve kterém najdete užitečné informace, praktické návody a vyzkoušené tipy z mé praxe a hlavně, kde vám já sama dám maximální osobní podporu na cestě za vaší magickou ženskostí.

No, jenže kdy a jak to stihnout?

V hlavě se mi rodila myšlenka skutečně obsáhlého kurzu, který rozhodně nestihnu připravit za den ani za dva. Navíc v době, kdy Oliver objevil nohy a začíná zkoumat svět pomocí nejrůznějších pádů a karambolů.

Chtěla jsem kurz natočit v lednu. Až bude větší klid. Jenže mi to v hlavě vrtalo už i v létě na dovolené v Itálii a tam jsem neodolala… Vzala jsem do ruky selfie tyč a běhala po pláži jak japonský turista 🙂

Nebudu si hrát na hrdinku. Když jsem začala kurz tvořit, měla jsem před kamerou spoustu obav. Nenarodila jsem se totiž jako mediální hvězda, ani nemám praxi v projevech před kamerou jako Saskia Burešová.

ALE…

Mám obrovskou chuť a touhu pomáhat ženám na cestě k jejich kráse a dělat tak tento svět krásnější. A taky mám zkušenosti z praxe, o které se s vámi chci podělit. Proto jsem se prostě rozhodla, že to dám 🙂 Pořád jsem si opakovala tu jednu vizi.

Ukážu vám cestu, jak si skutečně dovolit být každý den magicky ženská

S prvními videi z pláže jsem se vrátila domů a pořád mě hlodala jedna myšlenka. Proč čekat na novoroční předsevzetí? Proč vás nechat čekat?

Rozhodla jsem se, že spuštění kurzu nebudu odkládat. Možná to znáte sama, jak to s těmi AŽPAKY chodí v praxi.

Mým milovaným číslem je jednička (snad proto, že jsem se narodila prvního?), proto jsem se rozhodla mít v datu prvního historického spuštění online kurzu o vědomé ženské kráse jedniček rovnou pět.

11.11.2016

Někdy je jednoduché se rozhodnout, ale cesta k cíli bývá často zakroucená. Možná jste už sama na vlastní kůži poznala, že nám život v ledasčem háže klacky pod nohy. Ani točení nebylo to zas tak jednoduché. Někdy jsem se pořádně zapotila…

Tak třeba:

  • Kameraman bych fajn chlap a musela jsem překonat hodně studu, abych mluvila o ženské kráse, cyklu nebo abych se odlíčila a líčila se před ním.
  • Můj muž v době natáčení přinesl domů pěkný bacil, který se rozhodl svojí návštěvou poctít i našeho malého prince, takže jsem si užila morální dilema, jak zvládnout natáčení i jeho komfort.
  • Jednu část kurzu jsem chtěla točit venku v přírodě, ale počasí se rozhodlo protestovat a pršelo, jak z konve.
  • Když už jsme nachystali scénu v našem obývacím pokoji, počasí se umoudřilo tak, že slunce svítilo až tak moc, že jsme dvacet minut čekali na mrak…

online kurz magicky zensa

Zkrátka celé natáčení pro mě byla další velká a úžasná zkušenost a jsem moc vděčná a šťastná, že vám můžu říct.

Je to tady. Online kurz Magicky ženská je na světě!

Kurz, ve kterém vás v pěti týdnech provedu tématy, které s ženskou krásou velmi úzce souvisí. Ať už s tou vnitřní nebo s tou vnější. Pěti oblastmi ženské krásy, které si každý den zaslouží vaši pozornost.

Věřte mi, že když se o tyto oblasti naučíte každý den vědomě pečovat, vaše krása bude sílit a skutečně rozkvete.

Všechno, co v uvnitř členské sekce sdílím, totiž sama denně používám a mám na vlastní kůži vyzkoušené, že to zkrátka funguje. A nejen já, ale i spousta dalších žen, kterým jsem už na cestě k jejich kráse pomohla.

Není to žádná suchá teorie, ale skutečná nálož praktických úkolů, tréninku a zážitků

Na naší společné cestě zažijete pět týdnů doslova nabitých ženskou inspirací, praktickými návody a fungujícími tipy, které hned můžete uvést do života a cítit se tak každý den krásnější a spokojenější.

online kurz magicky zenska

Rozhodněte se a skutečně si dovolte být krásná a zářit svoji krásu do světa. Přestaňte o tom všem jenom číst a přemýšlet a představovat si, jaké by to asi bylo.Začněte svoji krásu žít naplno každý den.

Být krásná a magicky ženská je jen a jen vaše volba!

Udělejte si právě teď čas na toho nejdůležitějšího člověka ve vašem životě. Udělejte si čas na sebe samotnou.

Když jsem před rokem a půl začala psát blog a sdílet první články o ženské kráse, byl to pro mě velký krok z komfortní zóny. Ale cítila jsem, že je to krok správným směrem, že krása je pro nás ženy důležitá a že vzájemnou podporu a prostor na sdílení potřebujeme.

Kdyby mi tehdy některá z vás řekla, že za rok a půl o vědomé ženské kráse napíšu a vydám knihu a vytvořím pro ženy dokonce i prostor pro bezpečné sdílení otázek a pocitů ke kráse v online kurzu, tak bych vám nejspíš nevěřila.

A když jsem točila závěrečné video nového online kurzu o vědomé ženské kráse, uvědomila jsem si, že jdu za svoje hranice jen a jen díky vám. Moc děkuji, že jste tu se mnou, že mě inspirujete, že sdílíte a že vás to tu baví!

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře