Jak se narodila Magicky ženská?

Slovní spojení, které zpočátku lidi okolo mě docela pobuřovalo. Co to jako je to Magicky ženská? Copak ty nějak čaruješ? Jako jaká magie?

Uštěpačných a ironických poznámek o tom, že jsem snad nějaká ježibaba, jsem si vyslechla docela dost. Když jsem před rokem a půl zakládala facebookovou stránku Magicky ženská a svůj osobní blog v rámci online kurzu Stáni Mrázkové Podnikání z pláže, neměla jsem ještě tušení, kam to celé povede.

Věděla jsem jedno.

Že chci přiložit ruku k dílu a dělat tento svět krásnějším

A paradoxně jsem se nerozhodla vstoupit do Greenpeace a zachraňovat velryby nebo čistit potoky v naší domovině. Rozhodla jsem se pomáhat nenápadněji, ale o to víc (z mého pohledu) prakticky.

Pomáhám ženám zářit krásu do světa a díky tomu svět krásnější prostě bude. Provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

Spokojená žena = spokojená rodina = spokojení všichni okolo

vítej

Moji cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce na manažerských pozicích a zlomová cesta do Indonésie, kam jsem se vydala najít sebe samu a své poslání. Už několik let učím ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání svoji krásu zářit do světa každý den.

Hluboko v srdci věřím tomu, že když se rozzáří krása každé z nás, bude zářit celý svět.

A to prostě magické je

Když jsme v rámci kurzu Podnikání z pláže dostali za úkol založit facebookovou stránku, byl to kámen úrazu. A jak se bude jmenovat ta moje? To kdybych věděla.

Moje kreativita se v tu chvíli rozhodla jít někam na návštěvu (předpokládám, že se jí zalíbilo u souseda Oldy) a já měla v hlavě tak akorát díru. Naneštěstí byla na návštěvě ve vedlejších dveřích asi po pár dnech nuda, a tak se začaly objevovat první nápady.

 • Prostě k nakousnutí
 • Prostě k sežrání
 • Krásná k nakousnutí
 • K nakousnutí neodolatelná
 • Krása patří k životu
 • Nalaďte se na Krásu
 • Nebojte se zazářit!

No řekněte, není to ono. Něco tomu chybí. Je to takové nemastné, neslané. Neurazí, ale ani nezvedne ze židle.

Chtěla jsem, aby už název stránky říkal, že krása není jen o tom povrchním

Že to není jen o testování nových a nových produktů dekorativní kosmetiky a ani o každodenní změně make-upu nebo oblečení. Ani o neustálých nákupech.

Chci ženy provázet cestou vědomé ženské krásy

Aby se jemné a hlavně přirozené líčení stalo kamarádem, díky kterému jednoduše a rychle ženy podtrhnou krásné rysy svého obličeje. A oblékání? To je hra, kterou se může bavit každá žena. Ale ani to ještě není všechno. Má vize má hlubší kořínek a ten je klíčový.

Jsem přesvědčená, že krása začíná hlouběji

U našich myšlenek. U toho, jak si každá z nás sama sobě dovolí být krásná.

Vnitřní a vnější krása jsou dvě strany stejné mince. Krásný a dokonalý make-up a drahé šaty nezakryjí smutek a trápení v ženských v očích. Stejně tak radost a úsměv na tváři nevyváží nedbalost a zanedbanost ženského vzhledu. Vnitřní a vnější krása prostě patří k sobě a nemůžeme je jen tak jednu od druhé odtrhnout.

Chci všem ženám svojí tvorbou vzkázat jediné: Milujte a kultivujte obě!

Jedině to je cesta, jak být skutečně krásná.

A tak jsem psala další a další nápady. Nakonec jsem do diskusí zapojila i sestru, partnera a kamarády kreativce a hledala to spojení, které bude s tím vším rezonovat. Ještě tomu chyběl kousek.

 • Jak nejlíp chutná Krása
 • Krása není věda, když víte jak na to
 • Krása nemusí být kompromis
 • kockou k nakousnuti
 • Vždy Přitažlivá
 • Magicky Přitažlivá

… už to je na dosah!

Co vlastně v kráse hledám?

Mou vizí je, abyste na sebe podívaly do zrcadla a vždy se usmály, protože se budete samy sobě líbit.

No jen si to představte, zasněte se trochu…

Jste spokojená sama se sebou a se svým vzhledem. Umíte svou přirozenou krásu nenuceně, a přitom velice žensky a jemně podtrhnout. Víte, že váš vnitřní svět a vnitřní krása se odráží i navenek. Cítíte vnitřní harmonii a jste si jistá, že váš vzhled tento pocit dokonale dotváří.

Když vyjdete na ulici, užíváte si pohledy mužů i žen a víte, že vám to dnes skutečně sluší. A nejen to je důvodem, proč se na svět okolo upřímně usmíváte. Cítíte se ve svém těle skvěle. Na tváři si umíte vykouzlit jemné a přirozené líčení a vaše oblečení dokonale odpovídá tomu, jakou máte zrovna dnes náladu.

Celá záříte a jste prostě krásná. Víte to o sobě.  A tak se jednoduše narodila Magicky ženská

Magicky ženská můžete být i vy, když si to dovolíte

Facebookovou stránku Magicky ženská sleduje za rok a kousek téměř 3000 fanynek, které jsou úžasné a zapojují se do debat a diskusí a navzájem si předáváme tipy k ženské kráse a životu.

Za tu stejnou dobu se téměř 3500 žen inspirovalo eBook zdarma, které si můžete stáhnout taky. Začněte třeba s tím, díky kterému získáte inspirace, jak vypadat skvěle hned po probuzení a rozzářit si nejen ráno, ale i celý den.

Něco navíc nesmí chybět

Jenže bych to nebyla já, kdybych pro vás nevymýšlela něco extra.

Když jsem si letos v únoru (po velkém stěhování do nového bytu s tříměsíčním malým princem) sedla konečně na sedačku v našem novém obýváku a podívala se na zasněženou terasu z tepla nového domova, měla jsem jasno.

magicky zenska vitej

Je na čase splnit sobě a snad i vám další sen. Dokážu to! Přestanu to odkládat a napíšu knihu. A název?

Magicky ženská

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné a nic se neděje jen tak. Ani vy tu nejste náhodou. Takže pokud se ve vás teď zažehla alespoň malá jiskřička zvědavosti, rovnou si ji prohlédněte.

knihafoto036

Kniha vyšla 1.8. na moje narozeniny a omrknou ji můžete tady ♥

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře