[Video] Martina Brandová: Excelentní tip, jak si zvýšíte sebevědomí

Cítíte, že vaše sebevědomí pořád není úplně tam, kde chcete? Snažíte se na něm vnitřně pracovat, ale pořád stojíte na místě a místo úspěchu a skvělých pocitů se cítíte čím dál víc na nic?

Tak zbystřete, tohle video je přesně pro vás.
A samozřejmě i pro ty z vás, které máte rády praktické a vyzkoušené tipy, jak se jako žena cítit spokojeněji a sebejistěji.

Excelentní tip, jak si zvýšíte sebevědomí

Z dnešního videa s Martinou Brandovou, která je úspěšnou podnikatelkou, podporovatelkou žen na cestě k úspěchu a taky autorkou bestselleru Mrcha vs. Hodná holčička, si odnesete excelentní tip, jak si zvýšit sebevědomí, když máte pocit, že to zevnitř zkrátka nejde tak rychle, jak chcete.

Video má necelých 9 minut a stojí za to si ho poslechnout až do konce. Na konci se totiž dozvíte i jednu zásadní věc, kterou tohle cvičení může odstartovat a na kterou je dobré být připravené.

Video si pusťte tady

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Napište mi do komentářů, jak se vám tahle technika líbila a kdo je pro vás v tomto směru inspirací?

Jsem skutečně ráda, že jsme si s Martinou o souvislostech sebevědomí, úspěchu a péče o sebe velmi otevřeně popovídaly i v rozhovoru v uzavřené členské sekci kurzu Magicky ženská. Je fakt nadupaný konkrétními tipy a věcmi, které vás v přijetí sebe a úspěchu posunou o kus vpřed. Víc o kurzu zjistíte tady >>

O Martině a jejích projektech zjistíte víc na této stránce >>

A jestli ještě neodebíráte moje emaily a neviděly jste video o zásadní pravdě a 3 klíčových myšlenkách, které vám máma o sebevědomí a ženské kráse neřekla, tak si je zdarma stáhněte tady >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře