„Krása začíná ve vaší hlavě.“

Najděte cestu k sebevědomí, péči o sebe a vědomé ženské kráse.

[Video] Martina Brandová: Excelentní tip, jak si zvýšíte sebevědomí

Cítíte, že vaše sebevědomí pořád není úplně tam, kde chcete? Snažíte se na něm vnitřně pracovat, ale pořád stojíte na místě a místo úspěchu a skvělých pocitů se cítíte čím dál víc na nic?

Tak zbystřete, tohle video je přesně pro vás.
A samozřejmě i pro ty z vás, které máte rády praktické a vyzkoušené tipy, jak se jako žena cítit spokojeněji a sebejistěji.

Excelentní tip, jak si zvýšíte sebevědomí

Z dnešního videa s Martinou Brandovou, která je úspěšnou podnikatelkou, podporovatelkou žen na cestě k úspěchu a taky autorkou bestselleru Mrcha vs. Hodná holčička, si odnesete excelentní tip, jak si zvýšit sebevědomí, když máte pocit, že to zevnitř zkrátka nejde tak rychle, jak chcete.

Video má necelých 9 minut a stojí za to si ho poslechnout až do konce. Na konci se totiž dozvíte i jednu zásadní věc, kterou tohle cvičení může odstartovat a na kterou je dobré být připravené.

Video si pusťte tady

 

Napište mi do komentářů, jak se vám tahle technika líbila a kdo je pro vás v tomto směru inspirací?

Jsem skutečně ráda, že jsme si s Martinou o souvislostech sebevědomí, úspěchu a péče o sebe velmi otevřeně popovídaly i v rozhovoru v uzavřené členské sekci kurzu Magicky ženská. Je fakt nadupaný konkrétními tipy a věcmi, které vás v přijetí sebe a úspěchu posunou o kus vpřed. Víc o kurzu zjistíte tady >>

O Martině a jejích projektech zjistíte víc na této stránce >>

A jestli ještě neodebíráte moje emaily a neviděly jste video o zásadní pravdě a 3 klíčových myšlenkách, které vám máma o sebevědomí a ženské kráse neřekla, tak si je zdarma stáhněte tady >>

Michala Měřínská

Je make-up artistka a stylistka s velkou vášní pro krásu. Žena, partnerka, maminka, která miluje eleganci, ženskost a přirozenost. Provází ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuje jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

Její cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce na manažerských pozicích a zlomová cesta do Indonésie, kam se vydala najít sebe samu a své poslání. Už několik let učí ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání svoji krásu zářit do světa každý den.

Napsala knihu o vědomé ženské kráse Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provede ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Míša je i autorkou online kurzu pro maminky, eBooku Dokonalé líčení krok za krokem a eBooku Kouzla oblékání.

Více o jejím příběhu se dozvíte na jejím osobním blogu.

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře