[Video] Martina Brandová: Excelentní tip, jak si zvýšíte sebevědomí

Cítíte, že vaše sebevědomí pořád není úplně tam, kde chcete? Snažíte se na něm vnitřně pracovat, ale pořád stojíte na místě a místo úspěchu a skvělých pocitů se cítíte čím dál víc na nic?

Tak zbystřete, tohle video je přesně pro vás.
A samozřejmě i pro ty z vás, které máte rády praktické a vyzkoušené tipy, jak se jako žena cítit spokojeněji a sebejistěji.

Excelentní tip, jak si zvýšíte sebevědomí

Z dnešního videa s Martinou Brandovou, která je úspěšnou podnikatelkou, podporovatelkou žen na cestě k úspěchu a taky autorkou bestselleru Mrcha vs. Hodná holčička, si odnesete excelentní tip, jak si zvýšit sebevědomí, když máte pocit, že to zevnitř zkrátka nejde tak rychle, jak chcete.

Video má necelých 9 minut a stojí za to si ho poslechnout až do konce. Na konci se totiž dozvíte i jednu zásadní věc, kterou tohle cvičení může odstartovat a na kterou je dobré být připravené.

Video si pusťte tady

 

Napište mi do komentářů, jak se vám tahle technika líbila a kdo je pro vás v tomto směru inspirací?

Jsem skutečně ráda, že jsme si s Martinou o souvislostech sebevědomí, úspěchu a péče o sebe velmi otevřeně popovídaly i v rozhovoru v uzavřené členské sekci kurzu Magicky ženská. Je fakt nadupaný konkrétními tipy a věcmi, které vás v přijetí sebe a úspěchu posunou o kus vpřed. Víc o kurzu zjistíte tady >>

O Martině a jejích projektech zjistíte víc na této stránce >>

A jestli ještě neodebíráte moje emaily a neviděly jste video o zásadní pravdě a 3 klíčových myšlenkách, které vám máma o sebevědomí a ženské kráse neřekla, tak si je zdarma stáhněte tady >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu.

Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě.

Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře