VIDEO: 15 minut, co změní VŠE aneb krása na CELÝ ŽIVOT

Naučte se tento tip co nejdřív ♥

15 minut co změní vše…


To napsala jedna z vás jako komentář ke sdílení videa, které jsem zveřejnila na Facebooku. A mě to skutečně neuvěřitelně potěšilo.

Ano, i tak jednoduché to může být. 

Často se společně potkáváme a jedna z vašich otázek se opakuje: „Jak o sebe začít pečovat? Co jako první, co jako druhé, jaký je ten správný postup?“

A já vždy přemýšlím, jak vám co nejlíp poradit. Jak vám dát jednoduchý návod, co pomůže PRÁVĚ VÁM. A čím ví nad tím přemýšlím, zjišťuji, že každá z vás potřebujete trochu něco jiného. Nemůžu vás házet do jednoho pytle. Každá už máte svoje návyky, každá jste s péčí o sebe jinak daleko.

Každá jste jedinečná, každá jste originální, každá máte své potřeby a vaše tělo, pleť i mysl si žádá individuální přístup.

Ale přece jen pro vás jednu universální radu mám. A najdete ji dole ve videu.

Tip pro krásu na celý život

Je jednoduchý, a přesto na něj často zapomínáme. Tip pro krásu, který má mít v našem životě SVOJE MÍSTO KAŽDÝ DEN.

Protože si jej zaslouží každá z vás.

O čem mluvím konkrétně se dozvíte v krátkém videu, které jsem pro vás natočila při první dlouhé jarní procházce. Při prvním jarním sluníčku mi to nedalo, vzala jsem do ruky telefon, natáhla jsem ruku a bez velkých příprav vám ho natočila.

A víte co mě baví? Točení videa mě popadne vždy, když nejsem nalíčená a ani nemám dokonalý styling . Jen na rtech nesmí chybět malinová rtěnka 🙂 A přesto mám vždy radost a věřím, že i vám se bude video líbit.

Video spustíte zde >>  nebo kliknutím na obrázek níž

 

Přeji vám, ať je pro vás péče o sebe i o vaši krásu radostí ♥

 

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře