„Krása začíná ve vaší hlavě.“

Najděte cestu k sebevědomí, péči o sebe a vědomé ženské kráse.

Zásadní dovednost, co vám vykouzlí víc času i lehkost bytí

Máte někdy pocit, že vám pod tíhou všech povinností snad praskne hlava? Znáte ty momenty, kdy se cítíte zahlcená, vyšťavená a chvílemi možná bezradná? Mozek jede na plný obrátky a vnitřní našeptávač – ano, ten hlas v hlavě, co ho slyšíte jen vy sama, ne a ne zastavit.

Moc dobře ho znám ten vnitřní hlas v hlavě, co se nám ženám často snaží namluvit, kolik máme práce, povinností a úkolů. Ten hlas, co se ve všem pitvá a řeší každodenní situace z několika úhlů pohledu a vymýšlí „co by, kdyby…“ V tomto krátkém videu vám prozradím jednu zásadní dovednost a 3 jednoduché tipy, co vám vykouzlí víc času i lehkost bytí.

Když jsme si s mužem dopřáli po třech a půl letech od doby, co se narodil Oliver, skutečně celý víkend o samotě a ubytovali se v hotelu pod Beskydami, vybrali jsme si pokoj s přenádherným výhledem.

Pokoj s výhledem do korun stromů.

Tak jsem tam jen seděla a relaxovala a každé ráno i odpoledne se koukala na svět ptáků, větví a listů z tak trochu jiné perspektivy. Z úplně jiného úhlu pohledu, který mi připomněl jednu důležitou dovednost, která nám ženám někdy chybí, abychom žily v každodennosti spokojeněji, měly na sebe víc času a zažívaly větší lehkost bytí.

Natočila jsem vám o ní pár slov, tak si dopřejte 4 minuty času a poslechněte si, jaká dovednost vás v každodennosti zase vrátí k sobě a budete mít díky níc víc času na sebe.

Zásadní dovednost, co vám vykouzlí víc času i lehkost bytí

Video si pusťte tady

A pro ty z vás, které si momentálně nemůžete video pustit, protože třeba cestujete nebo uspáváte dítě, tak mrkněte na text níž, kde najdete přepis videa:

Zdravím vás z nádherného prostředí beskydského kraje a chci s vámi sdílet jednu myšlenku, která vám může do života přinést větší lehkost, volnost a pohodu.

Byli jsme tady ubytovaní v hotelu, který měl tři patra. My jsme bydleli v tom posledním a každý den jsme se budili u velkého francouzského okna s nádherným výhledem na hory a do korun stromů.

Každý den ráno jsme viděli, jak se hýbou listy, pozorovali jsme ptáky a celý ten okolní život z výšky a z perspektivy, ze které se běžně na stromy, na ptáky a tady na tu naši krásnou Zemi nedíváme. A mně došlo, jak moc je důležité si tohle někdy připomenout.

Připomenout si jiný úhel pohledu na ty obyčejné situace, které v životě zažíváme.

Připomenout si důležitost nadhledu

Protože umět se podívat na věci z nadhledu a z jiné perspektivy a trošku z výšky přináší do života úplně jinou energii a jiné vibrace.

Moc bych si přála, abychom dokázaly najít nadhled i na věci v péči o sebe, protože velmi často děláme to, že se v těch věcech papláme, hledáme důvody, proč to nejde, hledáme výmluvy, proč na sebe nemůžeme mít čas nebo proč nám nejde péče o sebe kvůli tomu, že se musíme starat o děti a o celou domácnost.

A ono to takhle vůbec být nemusí.

Mnohdy stačí, když se na tu situaci, ve které se nacházíme, podíváme z jiné perspektivy. Když se na ni podíváme trošku z výšky. Když si dovolíme podívat se na ni z nadhledu.

Pokud sledujete tohle video, není to jen tak. Je to znamení. Já mám ráda tady ta znamení. Možná je to znamení, že potřebujete do svého života trošku toho nadhledu v každodenních situacích dostat. A ten tam můžete dostat různými technikami.

3 tipy, jak si v každodennosti udržet nadhled, které pomáhají

  • Mně pomohlo to, že jsme byli ubytovaní nahoře. Jeden z tipů tedy je, zajděte si někam na rozhlednu nebo na nějaké místo, které je vyvýšené, a podívejte se na ten svět trošku z výšky.
  • Také mi hodně pomáhá dostat se do nadhledu, když cestujeme a létáme letadlem a když jsme nad mraky. To je přesně ten moment, kdy mám obrovský nadhled a dokážu věci vidět z úplně jiné perspektivy a s naprosto jinou optikou.
  • Ale možná vám pomůže jenom to, že si tohle zvědomíte a dovolíte si v těch situacích vědomě se zastavit a trošku se nadnést a podívat se na celou tu situaci z role pozorovatele a vnímat ty věci v jiných souvislostech a ten nadhled si tam dát, aniž byste musely šplhat někam vysoko.

Napište mi do komentářů, jak s nadhledem pracujete vy. Kde se vám ho daří držet a kde třeba ještě pořád máte situace, že ten nadhled ve vašich životech trošku chybí? Já se budu moc těšit na vaše komentáře a posílám vám kousek tady té krásy, která je fakt nádherná a kterou stojí za to sdílet.

A jestli jste ještě neviděly video o zásadní pravdě a 3 klíčových myšlenkách, které vám máma o sebevědomí a ženské kráse neřekla, tak si je zdarma stáhněte tady >>

Michala Měřínská

Je make-up artistka a stylistka s velkou vášní pro krásu. Žena, partnerka, maminka, která miluje eleganci, ženskost a přirozenost. Provází ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuje jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

Její cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce na manažerských pozicích a zlomová cesta do Indonésie, kam se vydala najít sebe samu a své poslání. Už několik let učí ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání svoji krásu zářit do světa každý den.

Napsala knihu o vědomé ženské kráse Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provede ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Míša je i autorkou online kurzu pro maminky, eBooku Dokonalé líčení krok za krokem a eBooku Kouzla oblékání.

Více o jejím příběhu se dozvíte na jejím osobním blogu.

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře