Tyto 3 minuty plné energie okamžitě probudí vaši přitažlivost

Spousta žen dělá velkou chybu, když si myslí, že na to, aby se cítily přitažlivé a sebevědomé, potřebují velkou přípravu, neotřesitelnou disciplínu a mraky času. Tohle přesvědčení je ještě pořád zakořeněný hluboko v podvědomých programech v jejich hlavách a aniž si to uvědomují, ovlivňuje jejich vztah k sobě, má velký dopad na kvalitu prožívání života a celkově na spokojenost.

Tip na tři boží ženské minuty

Dneska vám posílám tip na boží tři minuty, který jsem si zamilovala. Skvělý jsou v tom, že vaši energii i přitažlivost okamžitě rozproudí a můžete si je dopřát kdykoli, kdekoli, s dětmi i bez nich (dokonce si je můžete užít i s partnerem).

Taky jsem totiž té myšlence o mracích času dlouho věřila a taky se podle toho sama k sobě chovala. Z mé knížky Magicky ženská už možná víte, že mi dřív ženská krása ani sebevědomí zase tak nevonělo.

Možná bych měla rovnou napsat, že jsem byla dost závistivá, nepřejícná a věřila jsem, že je svět dost nespravedlivý místo, protože každýmu rozdává na startu jiný karty. (A zrovna já jsem chtěla v té době zkrátka chtěla držet v ruce lepší balíček.) Už tohle přemýšlení samo o sobě není moc přitažlivý, to se asi shodneme.

Přitažlivost není o dokonalosti ani o čase

Je pravdou, že každá z nás dostala rozdaný do vínku v kráse a vzhledu jiný karty. Jedna dlouhý krásný nohy, druhá zase dlouhý vlasy, třetí tělo, kterýmu se nechce přibrat ani deset deka při velikosti 32, čtvrtá naopak buclatý tvářičky, za který ji babičky od malička chválí, protože je to přece děsně roztomiloučký. No a pátá tak vysoký sebevědomí, že by ho mohla po kýblech rozdávat a neubylo by.

Je to fakt. Ani jedna nejsme stejná. Když to pochopíme a konečně se přestaneme honit za nesmyslnou dokonalostí a přijmeme to, že každá jsme právě těmi svými kartami jedinečná a výjimečná, začne být svět ženské krásy skutečně fajn místem.

Až na jednu věc. Není na něj v životech spousty žen pořádně čas.

Nemusíte se cítit provinile

Taky ty pocity tak nenávidíte a někdy si kvůli nim připadáte tak nemožně? Moc dobře totiž víte, že byste TO moc chtěla. Dopřát si čas fakt jen sama pro sebe, pro relax, pohodu. Protože víte, že se potom budete cítit líp a spokojeněji. A taky jste už milionkrát slyšela tu zakletou větu, že spokojená žena je základem spokojené rodiny.

Ale přesto už poněkolikáté odkládáte sbalení tašky na cvičení, na masáži jste nebyla sto let, představa odpoledne stráveného v nákupním středisku ve zkušebních kabinkách vás přímo děsí a udělat si doma klidnej večer ve vaně při svíčkách je možná doslova utopie (možná to ve svém diáři už napsaný máte, ale pořád to škrtáte a posunujete na další týden).

Přesto se každý ráno chcete podívat do zrcadla a cítit přitažlivá a plná energie.

Na probuzení přitažlivosti stačí tři energeticky výživné minuty

Nedávno jsem od jedné ženy dostala email, ze kterého bych se před několika lety červenala až na zadku. Když ho zestručním do jedné věty, zněla by asi takto:

„Míšo, vypadáte na všech fotkách tak sexy žensky a přitažlivě, musím vědět, jak to sakra děláte!“

Nebudu kecat. Ta cesta k tomu, jak se každej den cítím dobře a přitažlivě, nebyla jednoduchá a nemám pro vás teď hned jeden universální recept, který funguje všem jak mávnutím kouzelný hůlky.

Umím ženy na cestě za změnou ve vědomé péči o sebe skvěle provést, ale na to je potřeba víc času.

Konkrétně 5 týdnů v kurzu Magicky ženská, který ženy po roce, co do něj vstoupily, hodnotí naprosto úžasně! Přečtěte si o tom v příběhu jedné z nich tady >>

Ale mám pro vás dneska skvělý návrh, jak si každý den dopřát tři energeticky výživný minuty, díky kterým svoji přitažlivost probudíte, i když bude spát jak šípková Růženka.

A tři minuty, to už zvládne každá z vás!

Co k nim budete potřebovat?

 1. Chuť a odhodlání zkoušet nový věci.
 2. Klidně zavřený oči, hlavně ale otevřenou mysl.
 3. Oblíbenou energickou ženskou hudbu.

Těmi třemi minutami myslím opravdu tři celé minuty, takže rovnou naporpvé navrhuju, abyste si vzala na mobilu stopky a minutu po minutě si teď stopla čas a ideálně si to celý teď vyzkoušela. Perfektní je pustit si k tomu na plný pecky tříminutovou svižnou písníčku, která vás faaakt baví. Stopky budete potřebovat jen napoprvé, jakmile budete vědomě trénovat další dny, získáte odhad i bez stopování.

Mám zkušenost, že si svý tři minuty nejvíc užívám, když si pustím hudbu naplno do sluchátek, abych neslyšela nic okolo a fakt se soustředila tu chvilku jen sama na sebe.

Udělejte si to po svém, důležité je, že se pustíte do akce a díky energii z těchto minut nastartujete energii, přitažlivost a vaše sebevědomí zase povyroste.

Minuta #1: Rozprouděte energii v krvi

Víte kdy je žena nejpřitažlivější? Když je pořádně rozparáděná a plná energie. Ruku na srdce, často se ve svých životech ploužíme jak mátohy a krve by se v nás nedořezal. Přemýšlíme nad milionem věcí, žijeme si ve svých příbězích v hlavě a zapomínáme na tělo. Na krev, na to teplo, který nám je, když se jaksepatří rozhýbeme.

Energie první minuty vás zahřeje, rozproudí životní elán a náboj.

 • Jděte do první minuty naplno a minutu v kuse dělejte cokoli, co vás pořádně zahřeje, co vám pěkně zrychlí tep.
 • Běhejte na místě, dupejte, dělejte dřepy nebo třeba skákejte ze dřepu do výskoku a zpátky.
 • Prostě minutu jeďte naplno jakýkoli pohyb, který vám krev pořádně rozproudí. Okamžitě vám zčervenají tvářičky a přitažlivost začne nabírat na obrátkách.
 • Když tuhle minutu doplníte ještě vizualizací, účinek v mysli mnohonásobně znásobíte.

Chcete vědět, co při první minutě dělám a vizualizuji já? Ráda to na sebe prásknu. Celý tři minuty jsem bosa, abych dobře cítila chodidla a spojení s podlahou nebo trávou na terase. Nejlíp mi je, když v první minutě dělám výskoky z podřepu dřepu nahoru a do široka rozpažím ruce. Při tom si představuju, jak se moje tělo a energie roztahuje a barví do zlaté barvy. Ta totiž symbolizuje hojnost a vyrovnanost.

Minuta #2:  Roztočte ženskou energii v bocích

Druhou minutou dodáte svojí přitažlivosti svůdnou ženskou energii. Rozproudíte ji tancem a krouživými pohyby pánví. Tahle oblast je oblastí první kořenové čakry a pravidelná vědomá péče pomáhá právě pro posílení sebejistoty a ženskosti.

 • Začněte se pěkně houpat v bocích, uvolněte se a fakt žensky a svůdně celou minutu protančete.
 • Můžete pánví začít kreslit pomyslnou osmičku a různě měnit směr.
 • Při tančení si představujte, jak vám v oblasti pánve víc a víc září červená barva. Červená je barvou sexuality, má dar stimulovat a vzbouzet vášeň. A ta rozhodně k ženské přitažlivosti patří.

cerveny ibisek

A narovinu. Pokud to máte podobně jako já dřív, vám váš kamarád zdravý rozum posílat do hlavy myšlenky, že u toho tancování vypadáte děsně blbě, že jste v křeči, že to je celý vlastně děsně trapný včetně té červené barvy. Tak se na něj na minutu prostě vyprdněte. Fakt. Pořádně se do toho opřete a na minutu mu zalepte pusu. Přísahám vám na svůj pupek, že si to začnete nesmírně užívat.

Minuta #3: Nasaďte úsměv každé buňce

Třetí minutu můžete pokračovat v rytmu hudby, jemně pohupovat boky a hezky si užívat to ženský vlnění. A přidejte k němu ještě poslední ingredienci, která sluší každé ženě a stoprocentně vaši přitažlivost rozzáří! Úsměv.

 • Představte si, jak ho oblékáte nejen svým rtům, ale každé buňce vašeho těla.
 • Neodbývejte se letmým a ledabylým usmíváním
 • Dopřejte si pořádný velký a upřímný úsměv, do kterého promítnete svoji vděčnost a radost ze života.

Vydržte mít úsměv na rtech od ucha k uchu celou minutu bez povolení! Už po pár vteřinách vám začnou zářit oči, to vám garantuju.

Hlavně to zkuste, než uděláte závěry

Někdy, ještě než se do věcí pustíte, vás možná přepadá pocit, že „na to nemáte“Máte obavy a strach, že nejste dost dobré, dost sebevědomé a hlavně, že prostě na vás to nebude určitě fungovat. A tak si ve vašich očích chcete ušetřit zklamání a smutek, že to zase nevyšlo, proto se do těch nových věcí ani nepustíte. Ano, spousta žen se nechá těmi pochybnostmi převálcovat a ani nezačnou.

Jestli mezi ně patříte tak trochu (možná trochu víc) taky, tak pro vás mám ještě jeden osobní vzkaz.

I TY MŮŽEŠ! TEČKA. Je to jen na tobě, máš volbu.

A jasně, chápu, že některé volby nejsou jednoduché, chápu, že některé volby bolí a chápu, že některé volby se na první pohled zdají nereálné. Ale věřte mi, každá z vás má volbu.

Váš život je ve vašich rukách, tak za něj přijměte 100% zodpovědnost. Za to, jak se cítíte, jak se sama sobě líbíte v zrcadle, jak se o sebe staráte, jak se chcete oblékat. Ve všem máte volbu. A pokud vás uvnitř někdy užírá otázka: „A myslíš, že na to mám?“  Tak si dnešní odpověď napište třeba rtěnkou na zrcadlo.

Ano, i TY MŮŽEŠ!

Když se změnami ve vašem životě nezačnete, nemůžete čekat jiné výsledky. Tak seberte všechnu odvahu a dejte si týdenní výzvu. Každý den tyto tři energeticky výživný minuty vědomě trénujte a uvidíte, jaký změny se začnou dít. A když k tomu všemu přidáte ještě jako třešničku na dortu tuto zázračnou a jednoduchou techniku pro vaše sebevědomí, budete se okamžitě cítit jak královna. Věřte mi, mám to vyzkoušený na vlastní kůži.

***

S očekáváním a velkou zvědavostí, co mi napíšete, až tohle každodenní tříminutové nabíjení vyzkoušíte! Hlavně si to užijte jako malý holky 🙂

Míša

Vaše krása, ženskost a sebevědomí nezačínají v zrcadle nebo před šatní skříní.

Začínají daleko hlouběji. Ve vašich myšlenkách a v hlavě. Přečtěte si stejnojmennou kapitolu z knihy a pochopíte, co vaše myšlenky provádí s vaším vzhledem a objevíte ten nejdůležitější krok k tomu, cítit se krásná

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře