Zlatá stužka, která vám zvedne sebevědomí. Stačí ji použít!

Představte si, že by vám stačilo vlastnit jednu jedinou tenkou, pevnou zlatou stužku a vaše sebevědomí by okamžitě dvojnásobně narostlo. A s ním ruku v ruce i vaše krása, ženskost a dokonce i nadhled. Stačilo by ji jen správně použít. Chtěla byste ji?

Tak pro vás mám skvělou zprávu. Svoji zlatou stužku máte i vy, jen o ní možná ještě nevíte. Dnes vás naučím používat úžasnou a jednoduchou vizualizační techniku, díky které si svoji zlatou stužku hned vyzkoušíte a zažijete tu změnu na vlastní kůži!

Jak vám zlatá stužka zvedne sebevědomí?

Pravděpodobně totiž taky znáte ty pocity, kdy nevíte, kam dřív skočit, jste unavená a před sebou máte deset úkolů na nikdy nekončícím seznamu. Zvlášť pokud jste maminka, tak si možná sem tam postesknete, že byste na sebe chtěla každý den najít aspoň chvilku času.

Jenže realita je občas trošku jiná – nakoupit, vyžehlit, vyzvednout děti ze školky, uvařit večeři, vyvenčit psa… nejspíš nemusím pokračovat.

Představa, že byste se jen tak sama zavřela na půl hodiny do koupelny, napustila příjemně teplou vanu s voňavou koupelovou solí a do ruky vzala oblíbenou knížku (aniž by děti nebo manžel klepali po třech minutách na dveře), je pro vás zatím na hony vzdálená. (Záměrně píšu “zatím”, protože na vlastní oči vidím, jak úžasné pokroky dělají maminky, které se rozhodly své návyky v péči o sebe změnit. O tom dnes psát nechci, ale jestli jste zvědavá, co dělají jinak, dočtete se víc tady >>)

Čas na sebe se krátí na minimum a vy máte pocit, že na vás všechno padá

Tu tíhu na zádech doslova cítíte. Myšlenky na to, co musíte ještě stihnout, vám v hlavě běhají jedna za druhou a vy se rychle rozhodujete, co teď a co potom. A tak mi nedá se vás nezetpat na jednu zásadní otázku: Pozorovala jste někdy vědomě, co při tom šíleném shonu dělá vaše tělo?

S každým novým úkolem, s každou další myšlenkou na to, co je potřeba ještě udělat a stihnout, tu tíhu fyzicky cítíte čím dál víc. Jedete na autopilota a vaše tělo se začne pod tíhou nálože úkolů hrbit a stahovat do sebe. A výsledek? Bolesti hlavy a krční páteře, špatné držení těla a pocit, že jste přibrala minimálně tři kila. A co víc? Když s tímto pocitem v těle žijete delší dobu, začne se to skutečně stávat realitou.

Váš život bude pomocí zlaté stužky lehčí a spokojenější, začnete jednoduše zářit

Díky vizualizační technice se zlatou stužkou vás naučím si z minuty na minutu ulevit a dostat se zase do své síly. 

Jak to funguje?

  • Ideálně si na chvíli zavřete oči.
  • Zhluboka se třikrát nadechněte nosem a taky nosem vydechněte. Dech pomalu zklidňujte a zpomalujte. A představte si nad sebou krásně modré nebe s bílými mraky, které si pomalu a lehce létají po obloze.
  • S dalším nádechem si představte, jak z vaší hlavy až do nebe vede zlatá tenká stužka. Celá září jako paprsek světla a vede až nahoru. Víte, že nahoře, kam vaše oko nedohlédne, je přivázaná a skutečně pevně vás drží.  Můžete se na ni stoprocentně spolehnout – ať fouká vítr, je vánek nebo je vaše nebe bez mráčků, zlatá stužka vás stoprocentně podrží.
  • A teď si představte, jak je napnutá a jemně vás táhne směrem vzhůru. Jemně se na ni pověste, spusťte dolů ramena a uvolněte krk, bradu spusťte jemně dolů.

Vaše tělo se začne sebevědomě usmívat a vy s ním

Když si zlatou stužku představíte a použijete ji, zcela přirozeně se narovnáte a vytáhnete směrem vzhůru. Abyste výsledky umocnila, jemně vtáhněte pupík a jemně podsaďte pánev. Jak se cítíte? Je to příjemná úleva?

A teď si ještě představte jednu parádu.

Stužka vás stále pevně drží a vy jemně zkuste zakroužit hlavou na jednu a pak na druhou stranu. Co na to říká vaše krční páteř? Je taky tak nadšená a děkuje vám? A teď dopřejte mírné zahroužení celému trupu. To je nádhera, cítíte to uvolnění?

Když si tuto techniku zkusíte před zrcadlem, okamžitě se přesvědčíte o tom, jak se mocná. Co uvidíte?

  1. Krásné a vzpřímené držení těla.
  2. Okamžitě budete sebevědomější a o pár kilo lehčí i bez diety.
  3. Získáte nadhled a větší sílu zvládnout vše, co vás ještě dnes čeká. Začnete zářit, protože zlatá barva září a vykouzlí vám úsměv na rtech. A kdo je krásnější než žena, která se krásně usmívá?

A prozradím vám ještě jeden trik, který mě s ní hooodně baví.

Zkuste ji trochu natáhnout – sedněte si do vzpřímeného sedu na patách, zavřete oči, představte si ji a začněte se jemně vlnit. Můžete to vyzkoušet i na židli, když sedíte u počítače nebo v práci. Ten pocit si zamilujete!

A víte co je na zlaté stužce nejvíc úžasné? Máte ji kdykoli s sebou. Stačí si ji představit a načerpat její sílu. Jednoduše na to všechno tady nejste sama, vaše zlatá stužka vás nenechá ve štychu.

 

Michala Měřínská

Je make-up artistka a stylistka s velkou vášní pro krásu. Žena, partnerka, maminka, která miluje eleganci, ženskost a přirozenost. Provází ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuje jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

Její cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce na manažerských pozicích a zlomová cesta do Indonésie, kam se vydala najít sebe samu a své poslání. Už několik let učí ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání svoji krásu zářit do světa každý den.

Napsala knihu o vědomé ženské kráse Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provede ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Míša je i autorkou online kurzu pro maminky, eBooku Dokonalé líčení krok za krokem a eBooku Kouzla oblékání.

Více o jejím příběhu se dozvíte na jejím osobním blogu.

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře