[ROZHOVOR] S Lucií Vonchitzki o tom, jak si dovolit být ŽENOU

Poslechněte si rozhovor s Lucií Vonchitzki, moderátorkou, spisovatelkou a inspirátorkou žen o tom, jak si v dnešní době vědomě dovolit být ženou.

S Luckou jsme se potkaly poprvé na konferenci, kterou pořádala a moderovala, a už od prvního společného povídání s ní jsem cítila, kolik ženských témat nás spojuje a v kolika oblastech cítíme podobnou potřebu inspirovat ženy k tomu, aby si dovolily prožívat svoji ženskost, pečovat samy o sebe, o svoji ženskou duši i tělo a o to, aby jako ženy žily spokojenější a naplněnější život.

Když jsem Lucku poprosila, aby byla jednou z žen, která pro ženy posdílí svoji cestu k ženskosti a spiritualitě v uzavřené VIP členské sekci kurzu Magicky ženská, netušila jsem, že ještě vznikne tento super otevřený rozhovor na blog. Mám z něj obrovskou radost a s touto radostí vám ho posílám.

Ať díky němu svítíte, záříte a dovolíte si skutečně být ŽENOU.

Lucka v našem rozhovoru řekla jednu nádhernou větu, kterou bych vám tu chtěla vypíchnout a zaměřit na ni vaši pozornost. Protože je to věta, kterou si každý den můžete opakovat. Myšlenka, která vám pomůže držet směr v momentech, kdy se budete chtít odložit na poslední místo žebříčku priorit, ve chvílích, kdy budete mít pocit, že na sebe nemáte čas nebo že jste na dně svých sil.

Přišla jsem sem prožít tento život tak, abych se v něm cítila dobře.

Moc bych si přála, aby vás Lucčino velmi osobní a otevřené sdílení inspirovalo k tomu, abyste se skutečně cítily jako ženy dobře. Abyste našly odvahu svoji ženskost projevit i v každodenních maličkostech. Od křiku až po krásu, od poznávání svých temných stránek až po umění vyživit se a dát samu sebe na první místo beze strachu a bez výčitek.

Věřím, že v našem rozhovoru najdete momenty, které s vámi budou rezonovat a dodají jiný úhel pohledu na vaši ženskou sílu i péči o sebe. Tak tady je

Rozhovor s Lucií Vonchitzki o tom, jak si vědomě dovolit být ženou

Na jaké otázky mi Lucka velmi otevřeně odpověděla?

  • Co to pro Lucku vlastně vůbec dovolit si být ŽENOU znamená?
  • V čem podle ní mají ženy největší strach svoji ženskost projevit?
  • Kdy si skutečně sáhla na svoji ženskou sílu a jakou cestu k ní musela ujít?
  • Co bylo pro ni bylo mezníkem v jejím ženském životě a kdy se rozhodla začít svoji ženskost posilovat a vědomě o ni pečovat?
  • Jak je v tom všem pro Lucku důležitá vědomá péče o sebe a jakou roli v tom hraje i červená rtěnka?

Na závěr se od Lucky dozvíte konkrétní tipy a techniky, které jí pomáhají napojit se zpět sama na sebe. Tak je i vy můžete okamžitě začlenit do svého života a začít používat, abyste se cítily sebevědoměji a samy sebou a taky jedna důležitá rada na závěr, jak ve změnách v péči o sebe vydržet dlouhodobě.

O tom všem si poslechněte v našem rozhovoru. Rozhovor má 28 minut a pustíte si ho jedním kliknutím na obrazovku níž.

Užijte si krásné pokoukání i moře inspirace a napište nám do komentářů, která z myšlenek vám právě teď pomohla nejvíc.

Video si pusťte tady

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

*****

A nakonec ještě další inspirace pro každou z vás, která chce v každodennosti o sebe a svoji ženskost pečovat intenzivněji a vydat se na cestu objevování sebe sama. Lucka šla ve svém sdílení ještě dál, od šatníku až po hloubky mateřství nebo zkušenosti s indiánskými rituály. Tento niterný rozhovor si můžete poslechnout v uzavřené VIP členské sekci kurzu Magicky ženská. Víc o kurzu zjistíte tady >>

O Lucčiných projektech zjistíte  víc na jejích osobních stránkách nebo ji můžete sledovat přímo na Instagramu.

A jestli ještě neodebíráte moje emaily a neviděly jste video o zásadní pravdě a 3 klíčových myšlenkách, které vám máma o sebevědomí a ženské kráse neřekla, tak si je zdarma stáhněte tady >>

*****

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře