Přihlášky na oblíbený letní online workshop jsou otevřené do 17.6.2024

LETNÍ ŠMRNC

Objev tajné letní vychytávky pro svůj styl, péči o pleť i líčení. Tohle léto si díky nim užiješ víc sebevědomě a žensky. Přidej se na online workshop tudy:

VIDEO: Neviditelné cvičení

Krásné nohy i zadeček bez velké námahy? Cvičit s chutí několikrát denně? Proč ne? Jak na to?

Zamilujte si neviditelné cvičení! 

Dneska jsem se chystala na procházku s kočárkem a při oblékání jsem zjistila, že mi prcek usnul v houpačče. No nechtěla jsem ho budit. Tak mě napadlo si zase s chutí trochu zacvičit 🙂

A jak? Neviditelně.

Funguje to jednoduše, v čem je kouzlo jsem vám hned natočila do krátkého videa, stačí jeden klik a můžete se pustit do kouzlení.

A pro ty z vás, které raději čtete, tak ještě v textové podobě 🙂

Dneska jsem se pro vás rozhodla natočit jeden krátký tip, který zdánlivě nesouvisí s líčením ani stylingem. Je to tip na jednoduché, účinné a velmi rychlé a levné cvičení.

Předpokládám, že nejedna z vás si dala velké novoroční předsevzetí zhubnout ta tři kila, která jste možná nabraly během vánočních svátků. Nebo jste si koupila permanentku do posilovny a ještě jste tam nedošla, popřípadě jste si řekla, že začnete běhat a ještě tenisky letos na nohách neměla.

Tak vám dnes chci říct, ať se tím vůbec netrápíte.

Mám pro vás cvičení, se kterým můžete začít okamžitě jak dočtete tyto řádky.

To cvičení se jmenuje NEVIDITELNÉ CVIČENÍ

A já ho mám velmi ráda. A v podstatě teď dva a půl měsíce po porodu není den, kdy bych se tímto cvičením nebavila.

V čem neviditelné cvičení spočívá?

Je to velmi jednoduché. Je to o tom zapojit do běžného života daleko víc vědomého pohybu. Vědomý pohyb pro mě znamená to, že VĚDOMĚ myslím na to, že se v tuhle chvíli hýbu, zapojuju svaly, které zapojovat mám a mám radost z toho, že pro sebe něco dělám.

Tím vědomým pohybem může být spousta věcí, které v každodenních situacích potkáváme. Já vám dám teď několik konkrétních tipů a budu určitě moc ráda, když se i vy o ty své podělíte v komentářích.

Krásné nohy během chvilky

Mým oblíbeným tipem je chodit po schodech pěšky. Vyběhnout klidně do třetího patra a nepoužívat výtah. Možná je to i tím, že mám trošku klaustrofobii a výtahem nerada jezdím (protože jsem v něm několikrát uvízla), ale i tak si myslím, že pro každou z vás to může být perfektní protažení a posílení svalů na nohách.

Nebo další tip. Pokud hledáte místo k zaparkování a jedete na nějaký velký nákup do nákupního centra a rozčilujete se, že nemůžete najít parkovací místo blízko vchodu, tak neztrácejte energii rozčilováním, zaparkujte na prvním místě, které najdete. A ke vchodu dojděte prostě sama pěšky.

A co pevnější zadek bez velké námahy?

Perfektním cvičením a neviditelným tipem je tip do koupelny na ráno, kdy si čistíte zuby nebo čistíte svoji pleť. Tak u toho můžete dělat mírné podřepy nebo větší dřepy a krásně si tak posílíte stehna.

Poslední tip, který je úplně perfektní a můžete ho dělat kdekoli, kdykoli, i když čekáte na metro nebo zrovna nakupujete nebo platíte u pokladny. Stahujte k sobě půlky zadečku. Vědomě, silou, udělejte to třeba dvacetkrát nebo třicetkrát po sobě a uvidíte za pár týdnů, jak se vám zadeček zpevní.

Těch tipů může být spousta, já jsem se s vámi chtěla dneska podělit o ty mé THE BEST a věřím, že nebudete otálet, že ten malý krok uděláte a hned jak tohle video skončí si zacvičíte. Pěkně neviditelně a pěkně s chutí!

Přeji vám dneska pěkný den!

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře