6 návyků sebevědomých a úspěšných žen, o kterých vám neřeknou

Co spojuje úspěšné a sebevědomé ženy? Kladete si někdy otázku, co dělají jinak než vy? Kde berou sebevědomí a sebejistotu nebo jak se jim podařilo dosáhnout úspěchu? Když se na spoustu z nich podíváte, napadne vás, že jsou nejen sebevědomé, ale i krásné?

Mám okolo sebe takových žen hodně a v posledních měsících jsem hodně z nich potkala při natáčení úžasných rozhovorů do VIP členské sekce kurzu Magicky ženská, který právě teď na pár dní otevřel pro tento rok svoje brány.

Dneska vám posílám zamyšlení šesti návycích, které úspěšné ženy spojují. Na potkání vám o nich neřeknou, přesto právě tyhle návyky a nastavení mysli jsou pro jejich sebevědomí i úspěch klíčové.

V tomto videu se těchto 6 návyků sebevědomých žen dozvíte

Jsem přesvědčená, že každá žena dokáže své sebevědomí a jistotu manifestovat navenek a umí skutečně zářit svoji krásu ven. Věřím, že když se jako ženy naučíme změnit svoje vnitřní nastavení a přepíšeme myšlenky, které samy o sobě a svém sebevědomí máme, třeba právě díky kurzu Magicky ženská, na vlastní kůži ochutnáme spokojenější život. Tu sílu v sobě ukrývá každá z nás.

Pojďte ji objevit a předávat dál světu – ať už své rodině, dětem nebo každému, koho ve svém životě potkáváte.

Pusťte si video, přeji, ať vám přinese inspiraci a nové myšlenky.

Video si pusťte tady

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pokud právě teď nemůžete koukat, protože třeba čtete v MHD nebo čekáte někde ve frontě, přečtěte si video v textové podobě.

Krásný den, vítám vás u dalšího videa na blogu magicky ženská. Jsem Míša Měřínská, autorka blogu a stejnojmenné knihy o vědomé ženské kráse a ukazuji ženám, jak žít sebevědomější život v souladu se svou ženskostí a krásou.

Dneska vám posílám kousek inspirace a zamyšlení o tom, co spojuje úspěšné a sebevědomé ženy.

V posledních měsících jsem takových žen potkala spoustu, ať už je mám mezi svými kamarádkami, nebo je potkávám na nejrůznějších osobních setkáních nebo v posledních měsících taky při natáčení rozhovorů do VIP členské sekce kurzu Magicky ženská, která právě díky úžasnému sdílení a zajímavým pohledům na péči o sebe a na ženskost dodává celému kurzu zase další level a rozměr.

Zamýšlela jsem se nad tím, co vlastně tyhle sebevědomé a vlastně úspěšné ženy spojuje, a přijde mi super to s vámi sdílet, abyste si samy řekly, kde všude se třeba chcete inspirovat a začít samy ve svých životech dělat drobné krůčky vpřed.

Co spojuje úspěšné a sebevědomé ženy?

#1

100% zodpovědnost za život

Za prvé všechny tyto ženy si uvědomují důležitost sebe sama a svoji 100% zodpovědnost za svůj život. Všechny do jedné převzaly naplno zodpovědnost za svůj život do svých rukou a když se jim v životě něco děje, první kam se dívají, je dovnitř. Do sebe, na svoje myšlenky, na to, jakou lekci se teď mají zrovna naučit.

První kam se dívají, je dovnitř sebe.

Nedělají to, že se podívají okolo a začnou hledat viníky, a to i v situacích, za které často nemohou ony sama a ta situace objektivně viníka má. Tak i tak, začínají od sebe a hledají řešení nejdřív u sebe.

#2

Čas na vědomou péči o sebe

S tím souvisí další bod, který je spojuje. Všechny do jedné si na sebe a na péči o sebe dělají vědomě a pravidelně čas. Mají se na prvním místě a chápou, že aby byly spokojené a aby mohly inspirovat okolí, svoji rodinu, žít život, jaký žijí, tak potřebují nejdřív opečovat samy sebe.

A každá to dělá úplně jinak. Každá si našla tu svoji cestu. Není to o tom, že tráví hodiny v koupelně, není to o tom, že chodí pravidelně do kosmetických salónů a nevím kam ještě. Vůbec ne.

Každá má své rituály, které si každodenně bez výjimek dopřává.

A ty můžou být jak v koupelně, v tom, že třeba pravidelně cvičí, pečují o svoje tělo, dopřávají si čas o samotě třeba v přírodě, čtou, zkrátka každá má něco, co jí dodává energii a vrací ji to k sobě a touto cestou sama o sebe pečuje.

#3

Vědomě pracují se svou hlavou a myšlenkami

Nepečují o sebe jen zvnějšku, ale pochopily, že musí začít uvnitř a vědomě se věnovat svojí mysli a myšlenkám a tomu, co si samy myslí o sobě, jak o sobě přemýšlí, když to nikdo nevidí a jaké vedou svoje vnitřní monology. A s těmi začít něco dělat.

Pokud už mě sledujete delší dobu, tak víte, že vás ve všech kurzech vedu a inspiruji právě k tomu, abyste se se s vými myšlenkami samy o sobě, o vzhledu, o tom, co můžete a co nemůžete začaly vědomě pracovat. Natočila jsem pro vás i video zdarma, kde sdílím právě jednu zásadní pravdu a taky 3 klíčové myšlenky o tom, co vám máma o sebevědomí a ženské kráse neřekla a jestli jste ho ještě neviděly, tak se určitě podívejte, ke stažení je zdarma na této stránce >>

#4

Nebojí se svých strachů a jdou i přes ně do akce

Čtvrtým bodem, které spojuje úspěšné ženy, je fakt, že se nebojí svých strachů. A i když se může zdát, že strach nemají, že jsou neuvěřitelně sebevědomé a silné, tak věřte tomu, že i ony jsou normální lidské bytosti, kterým je strach přirozený. Možná mají ten strach z jiných věcí, než momentálně vy, ale mají ho. Ale co odlišuje úspěšné a sebevědomé ženy právě od těch, které jsou zatím takové ty šedé myšky co si nevěří, je to, že úspěšné ženy se naučily svůj strach přijímat a jednat navzdory němu.

Sebevědomé a úspěšné ženy se naučily svůj strach přijímat a jednat navzdory němu.

A to neznamená, že se nebojí! Bojí se, ale i přes to, že se bojí, jdou do akce.

Nenechají se vykolejit výmluvami a myšlenkami svého rozumu a tam, kde cítí, že to dává smysl, tak prostě jednají i navzdory strachu. A to je něco, co třeba vnímám v kurzech, že se spousta žen potřebuje naučit. Potřebuje sebrat tu odvahu a udělat ten první krok.

A jestli k nim patříte právě vy, tak třeba vám pomůže jedna jednoduchá technika, kterou moc ráda používám. Jednoduchá otázka:

Co nejhoršího se může stát, když to teď udělám?

Někdy totiž zjistíme, že ty nejhorší scénáře jsou jenom a jenom v naší hlavě.

#5

Chuť posunovat se a investovat do sebe

Pátým bodem, co sebevědomé a úspěšné ženy spojuje, je chuť se rozvíjet a posunovat se dál.

Chuť investovat sama do sebe – a to jak energii, čas tak i peníze.

Snad všechny ženy, které jsou v mých očích právě ty sebevědomé a úspěšné a samy sebou tak do sebe investují. A zase je to v různých podobách – některé se vzdělávají, chodí na nejrůznější kurzy a seberozvojové akce, mají své učitele, kteří je provázejí.

Ale spousta z nich se učí každodenně tím, že samy sebe vědomě poznávají v různých situacích – ať už je to cestování, cestování jen s dětmi, překonávání svých hranic a zkoumání toho, jak reaguje naše fyzické tělo nebo třeba tím, že přijmou nějakou výzvu a třeba přednášejí před velkým publikem.

Zkrátka nestojí na místě a věnují energii tomu, aby se rozvíjely.

#6

Nevzdávají se a dělají věci dlouhodobě

Tím posledním bodem, který chci vypíchnout – protože bychom jich mohly najít ještě víc, ale ten poslední je fakt, že se nevzdávají a dělají věci dlouhodobě.

Nechtějí zázraky na počkání a uvědomují si, že instatntní řešení na spoustu věcí zkrátka neexistuje. Že je potřeba se rozhodnout a jít si za změnou krůček po krůčku.

Já potkávám spoustu z vás, které toužíte po změně, toužíte potom, cítit se líp, změnit svůj život, cítit se víc žensky, mít na sebe víc času, zhubnout, mít hezčí pleť a spoustu věcí, které třeba právě teď sráží vaše sebevědomí is uvědomujete a víte, že je chcete změnit.

sebevedome zeny

Ve spoustě z nich třeba uděláte i ten první krok a začnete. Ale nevydržíte.

Vydržíte to týden, dva, měsíc…. Ale ono to dost často nestačí. Abyste se mohly stát ženou, kterou chcete, není to o 14ti denní změně. Je to o životní změně, o tom, že změníte svoje nábyly a svůj životní styl a přístup sama k sobě a ten se naplno stane součástí vás.

A to něudáláte za týden, to neuděláte za měsíc. Potřebujete vytrvat a jít si svojí cestou. A pokud máte teď pocit, že je to moc těžký, tak veřte, že to jen vaše hlava vymýšlí výmluvy, proč to nejde. Protože náš mozek se přirozeně brání změnám, nás mozek změny nechce. Ale vy nejste váš mozek a vy jste ta, která ve vašem životě určuje, co je pro vás důležité.

A abyste u těch změn, které chcete ve svém životě zažít vydržela, tak potřebujete jednu velmi zásadní věc – a to je velmi silné, hluboké a osobní PROČ.

Protože pokud děláte věci a změny v životě kvůli někomu, nebo kvůli tomu, že je to IN nebo že se někomu chcete podobat a nemáte tam to svoje osobní velké Proč, tak je jasný, že vám to nebude fungovat.

*****

Tak vám moc přeju, aby vám dnešní video možná zapadlo jako další dílek do skládačky možná toho vašeho životního proč a věřím, že jste si ho užily a budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, jaký z těch bodů je právě teď pro vás nejvíc aktuální a inspiroval vás zase k malému krůčku vpřed na vaší cestě za sebevědomím a spokojeností. A jestli se vám líbilo, tak sdílejte a pošlete dál.

A jestli ještě neodebíráte moje emaily a neviděly jste video o zásadní pravdě a 3 klíčových myšlenkách, které vám máma o sebevědomí a ženské kráse neřekla, tak si je zdarma stáhněte tady >>
No a pokud máte chuť na zásadní změny ve svém životě, ženskosti a sebevědomí, tak se na vás těším v některém z mých kurzů.

S láskou Míša

Přihlášky do kurzu Magicky ženská jsou právě teď otevřené!

Dovolte si cítit se spokojená sama se sebou a začněte skutečně zářit. Naučte se vědomě pečovat o pět základních oblastí ženské krásy a začněte si svoji krásu i péči o sebe každý den skutečně užívat.

Čekají vás změny na celý život.

Přihlášky do kurzu otvírám v tomto roce jen na pár dní do 27.5. Samotný kurz odstartujeme 31.5.

Přihlásit je můžete ještě: 

 

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře